LIVING IN GREEN jsme zvolili ve chvíli, kdy jsme se rozhodli pro rekonstrukci naší terasy. Po důkladném hledání na internetu, mezi kamarády a známými jsme naznali, že tato firma je pro nás správná volba. Setkali jsme se s profesionálním a zároveň přátelským přístupem. V průběhu plánování a navrhování terasy jsme probrali s architektkou všechny naše nápady, přání a požadavky. Následně jsme dostali dva perfektně zpracované návrhy, ze kterých jsme si vybrali ideální variantu řešení. Následná realizace probíhala bez obtíží. Vše bylo řešeno s přesností a co nejrychleji to bylo možné.
Nejen v průběhu realizace terasy, ale také po ní jsme se mohli na pracovníky Living in green obrátit s jakýmikoliv dotazy, které se týkaly především osázení terasy.
S výsledkem i průběhem jsme velmi spokojeni. Living in green doporučujeme všem, kteří chtějí vylepšit prostředí, ve kterém žijí. My jsme měli naši terasu moc rádi, ale teď pobyt na ní přímo milujeme :-)

Kolesovi


 
Spolupráce na osázení našich teras začala o to jednodušeji, že jsem obdržela výbornou referenci na společnost Living in green, na kterou jsem se poté obrátila. Měla jsem od začátku velmi jasnou představu o barevnosti, kterou pan Štěpán Slíva dovedl k dokonalosti krásným výběrem rostlin. Oceňuji především osobní přístup a spolehlivost společnosti.
Firma nám zajišťuje i pravidelnou roční údržbu a terasa nám i díky tomu dělá po třech letech radost každý den.
 
Fremuthovi

Jsme rádi, že jsme si pro realizaci naší terasy vybrali atelier Living in green. Projekt vedl pan Štěpán Slíva a už od začátku probíhalo vše hladce. Po první osobní schůzce,  na které jsme vyjádřili naše představy, následovalo vytvoření dvou návrhů s velmi realistickou grafickou vizualizací, která nám pomohla při rozhodování. Velmi jsme ocenili kreativní nápady  a zkušenosti pana Slívy. Výsledkem naší spolupráce, je krásná terasa, na které s dětmi trávíme mnoho času .

 
Maslerovi

 
Firmu Living in Green jsem zvolila pro úpravu terasy bytu "na klíč" po prohlídce fotek referenčních projektů několika firem. Spolupráce od prvního setkání, nastínění možností, prezentace návrhů až po samotnou realizaci probíhala bezproblémově. Firmu doporučuji zejména každému, kdo chce bezstarostně upravit plochu terasy nebo zahrady dle svých představ s minimem úsilí a zahradnických zkušeností.
 
Michkovi

 

 

reference